STS : SAĞLIKLI TATİL SİSTEMİ (Safe To Stay)

Hijyen performansınızı işletmenin tamamı için ele alan sistemimizdir.

Bu çalışmaların amacı hijyen risklerinizi daha olmadan öngörerek risklerinizi minimize etmenize yardımcı olmak ve hizmet kalitenizi artırmaktır.

Aylık habersiz olarak bir danışmanımız tesisinizi ziyaret eder. DEVAMI...

GIDA GÜVENLİĞİ

GÜVENİLİRLİĞİNİZ söz konusu olduğunda şüphesi ilk akla gelen konulardan biri gıda güvenliğidir. Buradaki öncelik gıda kaynaklı hastalıklar ile ilgili riskleri minimize etmek, daha sonra da hizmet kalitesini artırmaktır.

Gıda güvenliği kapsamında tesisiteki; mal kabul alanı, depolar, gıda üretim alanları, gıda servis alanları, restoran ve barlar alanları, bulaşıkhaneler , personel alanları ve de ilgili diğer alanlar ISIS danışmanınca detaylı olarak kontrol edilir. ISIS gıda güvenliği kriterleri kapsamında gerekli gözlemler yapılır, bilgi alış-verişinde bulunulur, nicel ölçümler yapılır, kayıtlar kontrol edilir.DEVAMI...

SU GÜVENLİĞİ

Özellikle konaklama tesislerinde Su Güvenliği ve Legionella  sağlık koşulları için bir önceliktir ve de mevzuat kapsamında çalışmalar yapmak yasal olarak zorunludur.

Buradaki öncelik Legionella ve diğer su kaynaklı hastalıklar ile ilgili riskleri minimize etmektir, daha sonra da hizmet kalitesini artırmaktır.

SU güvenliği Hizmeti kapsamında tesisinizdeki, Su tesisatı/kazan dairesi, su depoları, odalar, yüzme havuzları, hamam-SPA, varsa soğutma kulesi, jakuzi ve süs havuzları İSİS Su Güvenliği kriterleri kapsamında detaylı olarak kontrol görsel ve operasyonel olarak kontrol edilir ve ölçümler yapılır. Kayıt formları kontrol edilir. DEVAMI...

HK GÜVENLİĞİ

Misafirlerinizin tesisinizdeki konforunu ve hijyenini sağlamak söz konusu olduğunda HK Hijyeni en göz önünde olan konulardandır.

Buradaki öncelik bulaşıcı hastalıklar ile ilgili riskleri minimize etmek, daha sonra da hizmet kalitesini artırmaktır.

HK Hijyeni kapsamında tesisteki; Misafir odaları, misafir genel kullanım alanları, kat ofisleri ve kat arabaları, personel alanları, depolar, varsa çamaşırhane ve diğer ilgili alanlar ISIS HK Hijyeni kriterlerine göre danışmanımızca detaylı olarak kontrol edilir. Çalışma sırasında personelin çalışma şeklinin uygunluğunun da kontrol edildiği bir sistemdir. Kayıt formları kontrol edilir. DEVAMI...

Misafirlerin en içi rahat kullanması gereken alanlardandır Hamam-SPA alanları. Çünkü misafirlerle temasın en yoğun olduğu alandır.

Buradaki öncelik bulaşıcı hastalıklar ve de cilt hastalıkları ile ilgili riskleri minimize etmek, daha sonra da hizmet kalitesini artırmaktır.

Hamam-SPA Hijyeni kapsamında tesisteki; Genel ve özel hamamlar, saunalar, masaj odaları, bakım ve terapi odaları, soyunma odaları ve duşlar, personel alanları, varsa depolar ve ikram alanları ile diğer ilgili alanlar ISIS Hamam-SPA Hijyeni kriterlerine göre danışmanımızca detaylı olarak kontrol edilir. Kayıt formları kontrol edilir. DEVAMI...

PERSONEL EĞİTİMLERİ

Personel eğitimleri ile çalışanlara bilgi desteği verilir ve de süreçlere dahil olmaları teşvik edilir.

Eğitim bitiminde katılımcılar için kısa bir test sınavı uygulanıp «Başarı veya Katılım» belgeleri hazırlanır ve tarafınıza iletilir.

  • Personel Genel Hijyen,
  • Personel Gıda Güvenliği,
  • Personel Su Güvenliği ve Legionella Eğitimleri

STS kapsamında verilen eğitimlerdir. DEVAMI...

ÇOCUK HİJYENİ

En kıymetli misafirleriniz olan çocukların güvenliği şüphesiz hassasiyet ister.

Özellikle çocukluk çağına has bulaşıcı hastalıklardan korunmak ve genel hijyen seviyesi, henüz bağışıklık sistemi gelişmekte olan çocuk misafirler için elzemdir.

Çocuk Hijyeni kapsamında daha çok çocukların kullanımında olan veya çocuklar için özel hazırlanmış alanlar onların karşılaşabileceği hijyen risklerine yönelik olarak ayrıca değerlendirilir.DEVAMI...

UZMAN DESTEĞİ

Herhangi bir problem durumunda konunun nedenini bulmaktan da önce, konuyu kontrol altına almak önceliktir.

Böyle bir durumda, talebiniz doğrultusunda bir uzman danışmanımız 24 saat içerisinde neden araştırması yapmak ve daha büyük problemlerin oluşmasını önlemek için işletmeleri ziyaret eder.

Alınması gereken acil önlemler ile ilgili tesis yetkilisini bilgilendirir ve de neden araştırması sürecine dahil olur.DEVAMI...

REKLAMASYON DESTEĞİ

İşler her zaman iyi gitmeyebilir!

Reklamasyon durumunda konuyu detaylı incelemek ve de reklamasyon dosyasına gerekli belgeleri hazırlamak için uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

RİSK ANALİZİ

İyi bir iş için doğru bir başlangıç yapın!

-Gıda güvenliği risk analizi

-Su Güvenliği ve Legionella Risk analizi

Yeni inşaat halinde bir tesis olabilirsiniz, tadilat aşamasında olabilirsiniz veya hem altyapısal hem de operasyonel tüm süreçlerinizi detaylı gözden geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Risk analizi tesisinizin detaylı bir röntgeninizi çektirmektir. Su güvenliği ve DEVAMI...